Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Boomerang - Style Builder


Red Violet Blue Green Yellow Orange

Oferta

O WŁÓKNACH CELULOZOWYCH

Włókna celulozowe - to genialny produkt i rozwiązanie problemu dla każdego. Nadają się do wykorzystania w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu i technologii.

Celuloza jest naturalnym polimerem zbudowanym z cząsteczek D-glukozy połączonych wiązaniami (1,4)-β-glikozydowymi. Występuje w tkankach roślinnych jako ich podstawowy materiał konstrukcyjny. Ciężar cząsteczkowy materiałów celulozowych posiada istotny wpływ na właściwości fizyczne celulozy oraz produktów pochodnych i zależy od źródła pochodzenia i sposobów przetwarzania materiałów.

Celuloza jest bardzo cennym surowcem. Stosuje się ją w trzech postaciach: nieprzetworzonej, przetworzonej mechanicznie lub chemicznie.

Włókna celulozowe posiadają uniwersalne właściwości. Mogą być wykorzystane jako środek ścierny, absorber, spoiwo, wypełniacz, stabilizator, zagęszczacz, wzmacniacz. Używana jest także jako substancja przeciwzbrylająca, rozsadzająca, drenująca, żelująca, wysuszająca, wspomagająca granulację.


Wysoka funkcjonalność włókien jako substancji pomocniczych to :

1. Wielofunkcyjność - jeden składnik spełnia do kilku funkcji w docelowym produkcie

2. Wysoka wydajność,

3. Brak konieczności złożonego przetwarzania,

4. Poprawa jakości i ilości produktu docelowego taniej i łatwiej niż dotychczas.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup kompleksowej usługi audytu wzorniczego – analiza działalności przedsiębiorcy pod względem potencjału i potrzeb wzorniczych, której wynikiem będzie strategia wzornicza.

Oferta powinna być ważna do: 31.12.2016 r.

Termin składania ofert upływa w dniu: 13.11.2015 r.

Szczegoły zapytania ofertowego (PDF)

POZNAJ SZCZEGÓŁY NASZEJ OFERTY

Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, chcemy sprostać nowym wyzwaniom i oferujemy Klientom wspaniały, nowoczesny produkt. Dostarczamy włókien organicznych w wielu formach optymalnych do dalszego zastosowania. Dopasowujemy funkcjonalność i właściwości produktu do wymagań Klienta i sposobu dalszego zastosowania. Nasze włókna pochodzą ze źródeł odnawialnych. Są produktem ekologicznym najwyższej jakości, powstałym i wykorzystywanym w technologii przyjaznej środowisku. Nasz produkt oferuje klientom możliwość nieustannego rozwoju i realizacji własnych, innowacyjnych pomysłów i technologii oszczędzając czas, energię i koszty. Wykorzystując ekologiczne właściwości odnawialnych włókien organicznych, wizja naturalnej równowagi pomiędzy zasobami i konsumpcją staje się rzeczywistością.

Włókna w żywności

Włókna w karmach

Włókna w paszach

Chemia budowlana

Drogi

Włókna drzewne