Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Boomerang - Style Builder

Red Violet Blue Green Yellow Orange

Kariera

Sprzedawca surowców - branża spożywcza, chemiczna, techniczna i pet-food

województwo podlaskie
INWACO Sp. z o. o.
www.inwaco.pl

Stanowisko pracy:
Poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy surowców do Oddziału naszej firmy mieszczącego się w województwie podlaskim.

Zadania:
  • Wyszukiwanie i tworzenie bazy Klientów,
  • Bezpośredni (telefoniczny) kontakt z Klientami w celu przedstawiania oferty handlowej,
  • Profesjonalna obsługa klientów,
  • Doradztwo w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,
  • Aktywne rozwiązywanie sytuacji kryzysowych z Klientami,
  • Bieżąca analiza rynku surowców,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Realizacja wyznaczonych celów i limitów sprzedażowych,
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane handlowe),
  • Min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży surowców w branży spożywczej, chemicznej, technicznej lub pet-food,
  • Doświadczenie w planowaniu sprzedaży,
  • Umiejętność utrzymywania poprawnych i długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Intuicja handlowa i nastawienie na sukces,
  • Zorientowanie na realizację celów,
  • Chęć rozwoju oraz nabywania nowego doświadczenia,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Samodzielność i pewność siebie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:
  • Stabilną praca w firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Dobre warunki wynagradzania.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie w języku polskim oraz angielskim/niemieckim życiorysu wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z podaniem oczekiwań finansowych i możliwego terminu podjęcia pracy na adres mail: biuro@inwaco.pl

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Technolog Mleczarstwa

Poszukujemy osoby na stanowisko Technologa Mleczarstwa do Oddziału naszej firmy mieszczącego się w województwie podlaskim.

Zadania:
  • Opracowanie, proponowanie rozwoju receptur, procesów technologicznych,
  • Aktualizację specyfikacji technicznych oraz parametrów formuł,
  • Doradztwo technologiczne i współpracę z klientami z branży mleczarskiej,
  • Przedstawianie oferty handlowej firmy do branży mleczarskiej,
  • Przeprowadzanie prób u klientów,

Wymagania:
    • Wykształcenie kierunkowe – technologia żywności o kierunku mleczarstwo,
  • Wykształcenie kierunkowe – technologia żywności o kierunku mleczarstwo
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w zakładach mleczarskich
  • Znakomita znajomość branży mleczarskiej,
  • Mile widziane doświadczenie handlowe,
  • Gotowość do pracy w terenie,

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie produkcyjnej w branży spożywczej,
  • Prawo jazdy kat B